Włącz swoją Karierę w Niemczech!


Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych miejsc pracy w Niemczech w pełni legalnie i bezpiecznie. Pracowników wysyłamy w oparciu o całkowicie legalny system. Zapewniamy zakwaterowanie i transport.

Praca w zachodniej Polsce


Mamy wiele ciekawych ofert pracy w sprawdzonych firmach w zachodniej Polsce. Przeglądaj oferty pracy i aplikuj online. To tylko kilka klików. Nie masz CV? Możesz je wygenerować na naszej stronie.

Optymalizacja kosztów HR dla Pracodawców


Tigura oferuje cały szereg nowoczesnych rozwiązań optymalizacji kosztów HR. Pomożemy Ci zoptymalizować – koszty rekrutacji, nadgodzin, zwolnień lekarskich, a także okresy wypowiedzenia, ZFŚS i PFRON.

Solidni pracownicy z Ukrainy


Doskonale wiemy jak ciężko jest dziś znaleźć odpowiedniego pracownika na lokalnym rynku. Tigura zrekrutuje, załatwi wszelkie formalności i udostępni Ci w pełni wykwalifikowanego i zmotywowanego pracownika z Ukrainy.

Dla pracownika

Wybieraj spośród wielu atrakcyjnych ofert pracy u sprawdzonych pracodawców. Oferujemy ciekawe możliwości zatrudnienia w kraju i za granicą, zarówno na pełen etat jak i na prace dorywcze. Posiadamy również atrakcyjne oferty pracy sprofilowane specjalnie dla studentów.

 

Dla pracodawcy

Borykasz się z brakiem wykwalifikowanych pracowników? Zrekrutujemy ich za Ciebie. Jak będzie trzeba ściągniemy ich legalnie dla Ciebie z zagranicy.
Chciałbyś obniżyć swoje koszty HR? Zostaw to nam. Oferujemy szeroki wachlarz nowoczesnych rozwiązań optymalizacji kosztów HR.

 

Ostatnio dodane oferty

Stanowisko : Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży
Miejsce pracy: Poznań
Ważne do: 30.04.2017
Stanowisko : Software Tool Engineer
Miejsce pracy: Wrocław
Ważne do: 31.05.2017
Stanowisko : Księgowa/-y
Miejsce pracy: Słubice
Ważne do: 30.04.2017
Stanowisko : Inżynier Systemowy
Miejsce pracy: Warszawa
Ważne do: 31.03.2017
Stanowisko : Elektryk
Miejsce pracy: Niemcy
Ważne do: 30.04.2017

Wybrane usługi

Zyskaj elastyczność reagowania na wahania zapotrzebowania na prace poprzez usługę leasingu pracowników. Optymalizuj swoje koszty HR.
Zrekrutujemy dla Ciebie wykfalifikowanych specjalistów w wieloetapowym i profesjonalnym procesie rekrutacji.

Specjalizujemy się w rekrutacji i leasingu doświadczonych i zmotywowanych pracowników z Ukrainy.

nasi klienci

soravis.jpg
prolo-logistik.jpg
ground-game.jpg
stahlbaul.jpg
świt1.png
derooy1.jpg
Logo prawidłowebig.jpg
sedim1.png
logostw.png