MARKET RESEARCH

Chcesz otworzyć biuro w nowej lokalizacji? Zastanawiasz się jakie miejsce wybrać? Chcesz znać potencjał inwestycyjny regionu, w którym prowadzisz biznes?

Badania i analizy rynku pracy, które prowadzi Tigura na pewno Ci w tym pomogą! Nasi konsultanci stale monitorują sytuację na ogólnopolskim i lokalnych rynkach pracy. Prowadzą oni badania i statystyki obejmujące:

  • wynagrodzenie wybranych grup zawodowych oraz aktualne standardy płacowe 
  • potencjał edukacyjny regionu 
  • dostępność kandydatów z wybranymi kompetencjami 
  • analizę rynku konkurencji 
  • koszty i czas zatrudnienia pracownika

... a także wiele innych, które będą Ci potrzebne!

Nasi wyspecjalizowani konsultanci posiadają wiedzę i doświadczenie potrzebne do stworzenia najwyższej jakości raportów dotyczących wybranych obszarów rynku pracy. 

Raporty jakie Ci proponujemy to doskonałe rozwiązanie, pozwalające pozyskać kompleksową wiedzę w systematyczny sposób. Każde badanie planowane jest zgodnie z zasadami prowadzenia badań marketingowych i projektowane jest zawsze według indywidualnie wybranych dla Ciebie kryteriów.

Dodatkowo na Twoje życzenie możemy zaproponować Ci również badanie wizerunku firmy wśród studentów i absolwentów uczelni i wszystko to co leży w kompetencjach naszego zespołu specjalistów.

Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy z nami zapraszamy do kontaktu. Zostaw nam swoje dane i powiedz nam czego szukasz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu następnych 24h. 


Kontakt

Ksenia Wilaszek
Business Development Manager

T: 728 442 549
E: k.wilaszek@tigura.pl

Szybki kontakt