Analityk biznesowy praca zdalna

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy, która tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania informatyczne dla sektora energetycznego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Analityk biznesowy

Miejsce pracy: 100% zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Uczestnictwo w definiowaniu zakresu projektu
  • Analizowanie wymagań biznesowych
  • Komunikowanie się z użytkownikami, architektami i developerami, w celu zrozumienia wymagań i uzgadniania nowych rozwiązań
  • Koordynowanie terminowego dostarczania wymagań w całym cyklu trwania projektu
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych
  • Wspieranie testerów i developerów w procesie rozwoju oprogramowania

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Praktyczna znajomość procesu wytwarzania oprogramowania
  • Mile widziane doświadczenie w pracy dla sektora energetycznego
  • Wiedza z zakresu narzędzi Jira, Redmine, EA
  • Wiedza z zakresu modelowania w notacji UML, BPMN
  • Znajomość min. jednej metodyki zarządzania projektami (PRINCE2, PMI)
  • Znajomość etapów cyklu trwania projektu
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Komunikatywność, otwartość, zaangażowanie, skrupulatność
  • Orientacja na jakość projektów i pracę zespołow
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności 12 000 – 20 000 zł brutto przy UoP lub 13 000 – 22 000 zł netto przy B2B
  • Premie za skończone projekty
  • Premie roczną
  • 100% praca zdalna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8018