Asystent/ka Zarządu

Tigura dla swojego Partnera – globalnej firmy oferującej usługi logistyczne -poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Asystent/ka zarządu

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Kontakt i organizacja pracy zarządu w tym zarządzenie kalendarzem spotkań, konferencji, szkoleń i wyjazdów służbowych;
  • Zapewnienie sprawnej komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej;
  • Dbałość o terminowość i prawidłowy przebieg dokumentacji wewnątrz organizacji;
  • Tworzenie i prowadzenie dokumentacji, analiz, tłumaczeń, raportów;
  • Realizacja bieżących zadań zleconych przez Zarząd.

OCZEKIWANIA:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego oraz komunikatywna (A2-B1) znajomość języka niemieckiego;
  • Chęć rozwoju, motywacja i pozytywne nastawienie;
  • Elastyczność i dyspozycyjność;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki i samodzielność w działaniu;
  • Prawo jazdy kat. B i praktykę w prowadzeniu samochodu osobowego.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Asystentki Biura/Zarządu.

  • Stabilne zatrudnienie w szybko rozwijającej się globalnej firmie w oparciu o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie zależne od dotychczasowego doświadczenia i umiejętności, kształtujące się na poziomie 3500-5000 zł netto;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w centrum Poznania;
  • Możliwość otrzymania samochodu służbowego;
  • Docenienie pracy w postaci premii finansowych;
  • Szkolenia wdrażające w pracę.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7313