Automatyk – Elektryk

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta z branży Automotive, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

AUTOMATYK – ELEKTRYK

Miejsce pracy: Zielona Góra

OBOWIĄZKI:

  • zapewnienie prawidłowej pracy urządzeń automatycznych w zakładzie oraz utrzymanie ich wysokiej wydajności i jednocześnie niskiego udziału błędu,
  • kontrolowanie pracy maszyn oraz dokonywanie napraw i przeglądów prewencyjnych,
  • inicjowanie oraz realizowanie zmian oprogramowania urządzeń produkcyjnych w celu podniesienia efektywności i niezawodności urządzeń,
  • diagnozowanie, analizowanie, określanie przyczyn  oraz usuwanie awarii maszyn,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi w obszarze napraw serwisowych maszyn,

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum zawodowe,
  • znajomość oprogramowania sterowników Siemens,
  • swobodne korzystanie ze schematów elektrycznych i elektronicznych,
  • chęć rozwoju w dziedzinie elektropneumatyki, elektryki, automatyki, mechaniki,

MILE WIDZIANE:

  • uprawnienia SEP do 1kV lub wyższe,
  • znajomość języka niemieckiego lub chęć jego nauki,

KLIENT OFERUJE:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę z najnowszymi technologiami z branży Automotive,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrze i zewnętrzne,
  • przyjazną atmosferę.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez kliknięcie w przycisk Aplikuj.

4723