AWS DevOps Remote

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

AWS DevOps

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie wydajnością infrastruktury w celu zapewnienia skalowalności infrastruktury chmury obliczeniowej zgodnie z potrzebami firmy
  • Reagowanie na problemy wpływające na infrastrukturę obliczeniową firmy
  • Praca w zwinnym środowisku, aby wdrożyć nowe funkcje i usługi wymagane do poprawy infrastruktury platformy
  • Praca w ramach dyżuru, który będzie wymagał interwencji poza godzinami pracy (dodatkowo płatny)

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy z AWS
  • Doświadczenie w pracy na systemie Linux
  • Kreatywne i pragmatyczne podejście do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy z CI i CD, doświadczenie z wdrożeniami Kubernetes,

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od posiadanego doświadczenia (mid: 16 000 – 19 000 zł brutto)
  • Półroczne bonusy zależne od celi
  • Pracę w trybie home office
  • Nielimitowane dni urlopu wypoczynkowego
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła)
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Rozszerzone przepisy dotyczące urlopu rodzicielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8077