Business Development Manager / Spedytor

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Bussines Development Manager / Spedytor

Lokalizacja: Zielona Góra / Żary

OBOWIĄZKI:

  • Pozyskiwanie nowych Klientów – przedstawianie firmy i oferty,
  • Nawiązywanie, utrzymywanie i rozwijanie kontaktów biznesowych z klientami (głównie rynek
  • niemiecki),
  • Negocjowanie warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów,
  • Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych Klientów, rynku oraz konkurencji,
  • Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

  • Co najmniej 1 rok doświadczenia w pozyskiwaniu klientów w firmie spedycyjnej,
  • Umiejętność negocjacji i tworzenia wycen w zakresie transportu i spedycji;
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca płynną i swobodną komunikację z
  • klientami,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne.

FIRMA OFERUJE:

  • Atrakcyjna podstawa + jasny system prowizyjny;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy (po okresie próbnym);
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zachęcamy do kontaktu, chętnie przedstawimy więcej szczegółów!

6855