Business Development Manager

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy logistycznej, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Miejsce pracy: Zielona Góra (lub częściowo zdalnie)

OPIS STANOWISKA:

  • Samodzielny rozwój biznesu nowej gałęzi usług firmy w Polsce w zakresie contract logistics, magazynowania i fulfilment’u;
  • Nadzór na całością działań sprzedażowych z tego obszaru;
  • Kształtowanie polityki sprzedażowej w nadzorowanym obszarze;
  • Nawiązywanie i rozwój relacji z klientami firmy;
  • W przyszłości budowa zespołu wspierającego działania sprzedażowe;
  • Raportowanie bezpośrednio do zarządu firmy.

OCZEKIWANIA:

  • Wieloletnie doświadczenie na stanowisku Managera odpowiedzialnego za rozwój biznesu i sprzedaż usług typu contract logistics / magazynowania / fulfilment’u;
  • Bardzo dobra znajomość branży oraz cyklu i procesów sprzedażowych typowych dla branży;
  • Doświadczenie w rozmowach i negocjacjach z klientem na najwyższym szczeblu;
  • Duża samodzielność i gotowość do bycia kluczową osobą w rozwoju tej gałęzi biznesu firmy w Polsce;
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie co najmniej dobrym.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz przejrzystym systemem premiowym;
  • Praca najchętniej w biurze w Zielonej Górze, ale możliwa też w formie częściowo zdalnej w systemie hybrydowym;
  • Elastyczny czas pracy;
  • Indywidualne biuro w siedzibie firmy;
  • Samochód służbowy;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia do pracy;
  • Szeroki pakiet benefitów i udogodnień, w tym pokój do masażu, miejsce zabaw dla dzieci w biurze.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

7812