CYBERSECURITY ARCHITECT (NSX VMware)

Dla naszego partnera – stabilnej, integratorskiej firmy IT specjalizującej się w rozwijaniu rozwiązań infrastrukturalnych i softwarowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie koncepcji i integracja NSX VMware z innymi systemami klientów firmy;
  • Pisanie skryptów, korelowanie działania innych systemów z NSX VMware;
  • Bieżąca współpraca ze specjalistami od specyficznych zagadnień, oraz w razie potrzeby – samodzielne zgłębienie problemu oraz proponowanie najlepszego rozwiązania;
  • Dysponowanie wiedzą, która będzie umożliwiać swobodną rozmowę z działami sieciowymi oraz security klientów firmy (banki, firmy telekomunikacyjne).
  • Uczestniczenie we wdrożeniach systemów Cybersecurity (w początkowej fazie) a także wsparcie działu handlowego w procesach sprzedaży, uczestniczenie w spotkaniach, przygotowywanie ofert, szacowanie czasochłonności projektu oraz ryzyka merytorycznego.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (Informatyka lub pokrewne);
  • Doświadczenie w systemach sieciowych oraz security;
  • Wiedza z zakresu co najmniej któregoś z systemów: Windows Linux, Unix.
  • Posiadanie certyfikatów związanych z wymaganiami – będzie dużym atutem;
  • Prawo jazdy kategorii B.

  • Pracę w fantastycznym zespole ponad siedemdziesięciu inżynierów – prawdziwych pereł swojej branży;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, kontakt z ciekawymi technologiami i klientami;
  • Umowę o pracę oraz premie od zrealizowanych projektów;
  • Komputer i telefon z ciekawymi opcjami odkupienia;
  • Medicover, opcje ubezpieczenia grupowego i kart sportowych;
  • Samochód służbowy lub ekwiwalent (wg ustaleń).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6748