Junior DevOps Engineer

Dla naszego partnera – międzynarodowej firmy z branży telemarketingu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

  • Analiza rozwiązań opartych o technologie VoIP,
  • Automatyzacja i usprawnianie bieżących procesów,
  • Rozwijanie nowej infrastruktury oraz rozwiązań IT,
  • Automatyzacja środowiska IT przy użyciu technologii CI,
  • Optymalizacja środowiska pracy developerów.

Oczekiwania:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Administratora systemów
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • Podstawowa znajomość Bash/Python do pisania skryptów automatyzacji
  • Podstawowa znajomość Docker, Git, Jenkins i baz danych SQL – jako dodatkowy atut

Klient oferuje:

  • Pracę nad ciekawym autorskim produktem opartym o technologie VoIP,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
  • Możliwość uczestniczenia we wszystkich aspektach rozwoju produktu: tworzenie koncepcji, dobór technologii, projektowanie oprogramowania, testowanie i konserwacja,
  • Możliwości rozwoju zawodowego oraz szybkiego awansu,
  • Pracę w przyjaznym, startupowym środowisku, w zespole wspierającym się nawzajem oraz dzielącym się wiedzą.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą przyciska „Aplikuj”.