Doradca ds. Likwidacji szkód

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – sieci salonów samochodowych, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

DORADCA DS. LIKWIDACJI SZKÓD

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Kontakt z klientami w celu ustalenia odpowiedzialności w szkodzie;
  • Przygotowywanie dokumentacji oraz wyceny napraw;
  • Kontakt z zakładami ubezpieczeń.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Prawo jazdy kat. B.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia (podstawa plus premia);
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę jednozmianową;
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

5023