Doradca techniczno-handlowy / Inżynier Sprzedaży

Dla naszego partnera, firmy inżynieryjnej o globalnym zasięgu, szukamy osoby na stanowisko:

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY / INŻYNIER SPRZEDAŻY

Miejsce pracy: Województwo Świętokrzyskie

OPIS STANOWISKA:

  • Praca zdalna + wyjazdy do klientów na terenie Województwa Świętokrzyskiego;
  • Wizyty u klientów i doradztwo techniczne z obszaru obróbki skrawaniem;
  • Przeprowadzanie testów narzędzi skrawających u klientów i dbałość o jak najlepszy wynik testu;
  • Aktywne uczestnictwo w zwiększeniu poziomu sprzedaży w firmie oraz pozyskiwanie nowych klientów;
  • Sporządzanie ofert techniczno-handlowych.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie zawodowe oraz wiedza w obróbce skrawaniem;
  • Umiejętność czytania i pracy z dokumentacją techniczną i technologiczną;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, elastyczność i umiejętność planowania;
  • Odpowiedzialność, samodzielność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w sprzedaży, handlu;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie dobrym;
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość technik sprzedażowych.

  • Stabilne, stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o globalnym zasięgu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane w systemie podstawa + premia;
  • Krajowe i zagraniczne szkolenia techniczne, a także szkolenia wdrażające w pracę;
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon komórkowy;
  • Dodatkowe benefity takie jak: prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne,
  • Przyjazną atmosferę pracy, pomoc ze strony koleżanek i kolegów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

7015