Automatyk-Elektronik

Job Description

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera – firmy z branży produkcyjnej, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Województwo Lubuskie

OPIS STANOWISKA:

  • Usuwanie bieżących awarii i usterek na produkcji;
  • Programowanie w środowisku Delta V;
  • Praca z programem E-plan Electric;
  • Konfiguracja i utrzymanie systemu w zakładzie produkcyjnym;
  • Praca w systemie dwuzmianowym.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Znajomość języka angielskiego (lub niemieckiego) na poziomie komunikatywnym.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość programu E-plan;
  • Podstawowa znajomość C++ oraz Visual Basic;
  • Znajomość programowania sterowników przemysłowych;
  • Znajomość sieci komputerowych.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Udział w licznych kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z umiejętnościami i doświadczeniem;
  • Pracę w międzynarodowym zespole innowacyjnym;
  • Szeroki pakiet socjalny;
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz pakiet medyczny.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok ogłoszenia.

6540