Embedded Developer

Dla naszego partnera – innowacyjnej firmy technologicznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Embedded developer

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie, implementacja, uruchamianie oprogramowania wbudowanego, aplikacji desktopowych, układów elektronicznych;
  • Ścisła współpraca ze specjalistami z różnych działów.

WYMAGANIA:

  • Wysoka umiejętność programowania w językach C/C++ systemów wbudowanych,
  • Znajomość systemów RTOS;
  • Programowanie mikrokontrolerów z rodziny STM32;
  • Dobra znajomość GIT;
  • Wiedza na temat tworzenia specyfiki oprogramowania;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i otwartość;
  • Chęć rozwoju i wdrażanie własnych pomysłów.

  • Zatrudnienie w innowacyjnej firmie technologicznej w o oparciu o UoP lub B2B;
  • Prywatna opieka medyczna oraz ubezpieczenie zdrowotne w 100% bezpłatne,
  • Karta Multisport (firma pokrywa 60%),
  • Program rekomendacji pracowniczych,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje;
  • I wiele innych, niestandardowych benefitów.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

6679