Embedded Developer

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej najnowocześniejsze rozwiązania IoT znajdujące zastosowanie w inteligentnych przestrzeniach mieszkalnych (Smart Home), poszukujemy kandydatów na stanowisko:

EMBEDDED DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie, integracja i testowanie rozwiązań IoT dla sektora Smart Home zgodnie z metodologią Agile;
  • Projektowanie, tworzenie i implementacja rozwiązań łączności na platformach typu embedded;
  • Praca z najnowocześniejszymi technologiami nad innowacyjnymi urządzeniami i platformami z zakresu IoT dla lidera rynku kształtującego trendy w sektorze Smart Home.

OCZEKIWANIA:

  • Min 2 letnie doświadczenie w tworzeniu aplikacji w języku C/C++ na potrzeby platform typu embedded;
  • Znajomość embedded Linux i/albo platform RTOS;
  • Doświadczenie w narzędziach typu programatory, debugery itp.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Możliwość pracy w systemie częściowo zdalnym;
  • Pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami w międzynarodowym zespole dla lidera rynku;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7650