Front-end Developer (Angular)

Dla naszego partnera – firmy IT, tworzącej rozwiązania dla klientów zewnętrznych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

 FRONT-END DEVELOPER (Angular)

Miejsce pracy: Kraków

Wynagrodzenie do 14 000 brutto

OPIS STANOWISKA:

  • Implementacja nowych funkcjonalności, zgodnie z zapotrzebowaniem zewnętrznego klienta;
  • Wyceny czasowe zleceń;
  • Współpraca z działem testerów;
  • Zapewnienie wysokiej jakości kodu;
  • Naprawa bugów;

OCZEKIWANIA:

  • Minimum trzyletnie komercyjne doświadczenie z technologiami front-end’owymi – JavaScript, HTML, CSS, Bootstrap, SASS;
  • Bardzo dobra znajomość frameworku Angular;
  • Znajomość Typescript;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu min. B2;
  • Mile widziana znajomość Git, RWD, NodeJs, Jira, MongoDB

  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Udział w szkoleniach i konferencjach;
  • Pracę nad ciekawym projektem w scrumowym środowisku;
  • Liczne benefity: pakiet multisport, dofinansowanie do posiłków, nauka języka obcego;
  • Świeże owoce, darmowy parking

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.