Fullstack / Frontend Developer

Dla naszego partnera – firmy rozwijającej inteligentne systemy transportu poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskiego produktu firmy – oprogramowania, wykorzystywanego w branży transportowej;
  • Analiza wymagań i projektowanie oprogramowania na poziomie komponentów, szczególnie w obszarze klientów JavaScript;
  • Pisanie testów jednostkowych i testów integracyjnych w celu zapewnienia jakości oprogramowania;
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie na podobnych stanowiskach co najmniej 3 lata;
  • Dobra znajomość języka JavaScript, a także przynajmniej jednego z frameworków frontendowych (np. AngularJS, React JS);
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/C1).

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość Node.js (lub chęć rozwoju w tym kierunku);
  • Praktyczna znajomość Java, C ++  lub C# (z technologią .NET) .

  • Udział w projektach międzynarodowych, które dosłownie tworzą lepszy świat dla milionów ludzi na całym świecie. To, nad czym firma pracuje różni się od kolejnej aplikacji biznesowej;
  • Pracę w młodej, dynamicznej, a jednocześnie ugruntowanej i stabilnej firmie;
  • Pracę w firmie, która buduję swoją kulturę organizacyjną w oparciu o na wzajemnym szacunek oraz zaufanie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz świadczenia pozapłacowe (w tym prywatna opieka medyczna, wyjścia integracyjne, dofinansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych);
  • Możliwość pogłębienia umiejętności, poszerzenia wiedzy technicznej, praktycznego poznania wielu technologii;
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.