Frontend Developer REMOTE

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy, która tworzy i wdraża innowacyjne rozwiązania informatyczne dla sektora energetycznego, poszukuje kandydata na stanowisko:

Frontend Developer

Miejsce pracy: 100% zdalnie

OBOWIĄZKI:

  • Projektowanie i tworzenie wydajnych i skalowalnych rozwiązań zgodnie z obowiązującymi, dobrymi praktykami
  • Projektowanie i tworzenie przyjaznego UI i UX
  • Tworzenie systemów informatycznych dla przemysłu i sektora energetycznego
  • Uczestniczenie w pełnym procesie produkcji oprogramowania:
    • analiza wymagań technicznych
    • projekt funkcjonalny
    • programowanie
    • dokumentacja
  • Ścisła współpraca z zespołem programistów backend

OCZEKIWANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość metodologii wytwarzania oprogramowania
  • Znajomość języka JavaScript oraz HTML5, CSS3
  • Dobra znajomość Angular lub Backbone
  • Znajomość środowiska Eclipse
  • Umiejętność pracy w systemach kontroli wersji GIT, SVN
  • Umiejętność programowania aplikacji z użyciem REST API
  • Umiejętność programowania aplikacji z użyciem websocket
  • Mile widziana: Znajomość i umiejętność programowania React, Vue.js

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności 8 000 – 20 000 zł brutto przy UoP lub 10 000 – 22 000 zł netto przy B2B
  • Premie za skończone projekty
  • Premie roczną
  • 100% praca zdalna

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8022