Front-end Developer

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

FRONT-END DEVELOPER

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie oprogramowania w metodologii Agile
  • Praca nad rozbudowanym systemem z obszaru Big Data dla sektora finansowego
  • Dostarczanie rozwiązań ulepszających funkcjonalność interfejsu użytkownika
  • Współpraca z zespołem oraz zapewnienie wysokiej wydajności i jakości produktu
  • Przeprowadzanie Code review

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-letnie, komercyjne doświadczenie z JavaScript
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2/C1
  • Znajomość narzędzi wspierających działania frontendowe (React/Vue.js) i systemu kontroli wersji Git
  • Mile widziana znajomość co najmniej jednego języka programowania zorientowanego obiektowo (np. Ruby, Java, Python) oraz systemu operacyjnego Linux
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z metodologiami Agile oraz Scrum

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość pracy w systemie home office – do dwóch dni w tygodniu
  • Prywatną opiekę medyczną, pakiet ubezpieczeń i kartę multisport
  • Pracę w nowoczesnym biurze, w centrum Wrocławia
  • Niekorporacyjne środowisko
  • Pracę w międzynarodowym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6635