Fullstack Python Developer

Dla naszego nowego partnera – firmy IT, tworzącej wyjątkowe i spersonalizowane rozwiązania dla branży e-commerce, poszukujemy kandydata na tsanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwijanie autorskich rozwiązań IT dla branży e-commerce w zakresie optymalizacji działań reklamowych;
  • Tworzenie nowych funkcjonalności do aplikacji z wykorzystaniem języka Python oraz Java Script zarówno po stronie back-endu, jak i front-endu;
  • Praca z bibliotekami z obszaru analizy wizyjnej, np. open CV;
  • Możliwość dużego wpływu na projekt i zaproponowania nowych rozwiązań.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w programowaniu w języku Python i/lub Java Script;
  • Bardzo dobra znajomość języka Python po stronie back-endu;
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie;
  • Znajomość narzędzi: Vue.js, Vutify, Webpack  w połączeniu z Java Script;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość: Git, REST, Docker, MySQL, Google Cloud, Google Ad Manager oraz skruktury mikroserwosów;

  • Pracę nad roozwojem własnego ciekawego produktu oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii;
  • Możliwość częściowej pracy w trybie home office;
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę/B2B – do wyboru);
  • Pracę w kameralnym, przyjaznym zespole w atmosfrze prawdziwego startupu.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

7071