Grafik

Tigura dla swojego Partnera – firmy z branży e-commerce– poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie graficzne w obrębie sklepu online;
  • Tworzenie materiałów marketingowych;
  • Opracowanie koncepcji kreatywnych;
  • Dbanie o spójnością wizualną marki;
  • Tworzenie projektów produktowych.

OCZEKIWANIA:

  • Wysoko rozwiniętej kreatywności pod kątem grafiki;
  • Bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop oraz Adobe Illustrator;
  • Znajomości aktualnych trendów UI/UX;
  • Otwartości, komunikatywności i odpowiedzialności;
  • Samodzielności w działaniu ale także umiejętności pracy w zespole;
  • Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, samodzielności i odpowiedzialności
  • Bogatego portfolio projektowego (prosimy o załączenie do CV).

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Możliwość rozwoju przy ciekawym i ambitnym projekcie;
  • Pracę w młodym, zgranym, pomocnym zespole;
  • Kartę sportową;
  • Elastyczność formy współpracy: UoP lub B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

7602