Specjalista ds. handlu

Dla naszego partnera – firmy handlowej z branży budowlanej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. Handlu

Miejsce pracy: Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Pozyskiwanie klientów indywidualnych;
  • Identyfikacja nowych obszarów sprzedażowych, przedstawianie firmy, ofert, produktów (stolarka okienna i drzwiowa);
  • Wykonywanie wycen produktów, prezentowanie ekspozycji, odwiedzanie budów;
  • Współpraca z grupą montażową;
  • Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy;
  • Wizyty u klientów – praca częściowo w terenie.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na stanowisku specjalisty ds. sprzedaży, handlowca lub przedstawiciela handlowego – najchętniej w branży stolarki okiennej lub ogólnobudowlanej;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe, komunikacyjne, negocjacyjne;
  • Systematyczność, spokojna oraz wiarygodna postawa;
  • Gotowość do pracy częściowo zdalnie / w terenie (ok. 50% czasu pracy).

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość j. angielskiego lub niemieckiego.

  • Atrakcyjne wynagrodzenie bez typowego systemu prowizyjnego + premie za szczególne wyniki;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Samochód służbowy;
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez zapewniony pakiet szkoleń;
  • Bardzo dobre warunki lokalowe;
  • Przyjazną, luźną atmosferę, w oparciu o wzajemne zaufanie i pracę w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7605