Benefits & Compensation Specialist

Dla naszego Partnera – firmy o globalnym zasięgu – poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (centrum)

Opis stanowiska:

  • Kompleksowe administrowanie benefitami pracowniczymi
  • Wsparcie przy administrowaniu pracowniczymi planami kapitałowymi
  • Monitorowanie skrzynki odbiorczej związanej z benefitami oraz odpowiadanie pracownikom (przez pocztę elektroniczną, telefonicznie oraz osobiści);
  • Przygotowywanie i sprawdzanie poprawności danych płacowych a także wprowadzanie ich do systemu kadrowego (MyHR);
  • Korzystanie z systemów kadrowych oraz arkuszy kalkulacyjnych a także przygotowywanie raportów zgodnie z wymaganiami.

Oczekiwania:

  • Udokumentowane doświadczenie w dziedzinie HR (najchętniej – w administrowaniu benefitami pracowniczymi i/lub PPK);
  • Biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie) – warunek konieczny;
  • Umiejętność skutecznego ustalania priorytetów przy jednoczesnej dbałości o szczegóły;
  • Wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i zdolność do nawiązywania do relacji partnerskich, opartych na wzajemnym zaufaniu;
  • Umiejętność obsługi komputera, w szczególności Microsoft Excel na poziomie ponad przeciętnym.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę – roczny kontrakt z możliwością przedłużenia;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system premiowy;
  • Pracę w znanej firmie o globalnym zasięgu w pomocnym, międzynarodowym zespole i luźnej atmosferze (bez dress code);
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z domu,
  • Karta Multisport, pakiet medyczny (w tym dentystyczny) oraz ubezpieczenie na życie;
  • Inne benefity m.in. dzień wolny w Twoje urodziny, dodatek do lunchu, świeże owoce itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6880