HR Operations Team Lead

Dla naszego Partnera – firmy o globalnym zasięgu – poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

HR Operations Team Leader

Miejsce pracy: Wrocław (centrum)

OPIS STANOWISKA:

  • Nadzór nad zespołem odpowiedzialnym za cykl operacji związanych z funkcjonowaniem pracownika w organizacji (zatrudnienie, forma współpracy, wynagrodzenie, awanse, urlopy, zwolnienia i wiele innych);
  • Współpraca z HR Operations Managerem i aktualizowanie procesów związanych z danymi HR;
  • Wprowadzanie zmian, mających na celu zwiększenie wydajności systemu;
  • Ścisła współpraca i zapewnienie codziennego wsparcia zespołowi, managerowi oraz działom HR.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w HR Operations na stanowisku liderskim, managerskim;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (codzienna praca w tym języku);
  • Doświadczenie w pracy z systemami zarządzania kapitałem ludzkim;
  • Zdolności analityczne, dokładność, nastawienie na cel;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i organizowania pracy własnej;
  • Analityczne i logiczne myślenie.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość dodatkowego języka obcego;
  • Doświadczenie w globalnych firmach z sektora finansowego.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Konkurencyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w znanej firmie o globalnym zasięgu w pomocnym, międzynarodowym zespole i luźnej atmosferze (bez dress code);
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Karta Multisport, pakiet medyczny (w tym dentystyczny) oraz ubezpieczenie na życie;
  • Inne benefity m.in. dzień wolny w Twoje urodziny, dodatek do lunchu, świeże owoce itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6862