Information Security Analyst Remote

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Information Security Analyst

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowanie i prezentacja zabezpieczeń z zakresu bezpieczeństwa informacji w ramach procesu sprzedaży.
  • Kompletowanie i prezentacja zabezpieczeń bezpieczeństwa informacji na potrzeby deklaracji zgodności klienta, w tym wniosków o zapewnienie zgodności z przepisami prawnymi.
  • Pomoc klientom w składaniu wniosków o udzielenie informacji (RFI) dotyczących zapewnienia i zgodności z ramami kontroli bezpieczeństwa.
  • Odpowiedzialność za aktualność i utrzymanie dokumentacji i treści związanych z bezpieczeństwem informacji skierowanych do klienta.
  • Pierwszy punkt kontaktu i reagowanie na zapytania dotyczące bezpieczeństwa informacji.
  • Uczestnictwo w działaniach związanych z bezpieczeństwem informacji (np. zarządzanie, audyty, zarządzanie ryzykiem) zgodnie z wymaganiami.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z bezpieczeństwem informacji
  • Dobra znajomość branżowych ram kontroli, takich jak ISO 27001, NIST, Cloud Star Alliance, Cyber Essentials / Plus
  • Doświadczenie w zakresie cloud computing i modeli SaaS.
  • Znajomość przepisów branżowych, zwłaszcza dotyczących sektora usług finansowych.
  • Umiejętność pracy zespołowej w celu osiągania wyników.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Doskonałe umiejętności prezentacji.

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od posiadanego doświadczenia (9 500 – 13 000 zł brutto)
  • Półroczne bonusy zależne od celi
  • Pracę w trybie home office
  • Nielimitowane dni urlopu wypoczynkowego
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Rozszerzone przepisy dotyczące urlopu rodzicielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8076