Informatyk

Dla naszego partnera, firmy projektującej rozwiązania IT dla branży medycznej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Informatyk

Miejsce pracy: Gliwice

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie Active Directory / Print Serwer,
  • Obsługa sprzętu: komputery stacjonarne, laptopy, drukarki, rejestratory kamer, faksy, urządzenia wielofunkcyjne, telefony analogowe, cyfrowe + voip i rozwiązywanie problemów z nimi związanych,
  • Obsługa i utrzymanie sieci teleinformatycznej,
  • Pomoc pracownikom przy obsłudze komputerów, systemu operacyjnego i oprogramowania, z którego korzystaj

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży medycznej
  • Dobra znajomość systemów operacyjnych Windows / Windows Server / Linux i rozwiązywanie codziennych problemów związanych z ich obsługą.

KLIENT OFERUJE:

  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B;
  • Wynagrodzenie podstawowe, w zależności od posiadanych umiejętności do 9 000 zł brutto przy UoP, odpowiednio większy ekwiwalent przy B2B.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok

8066