Inżynier Budowy

Dla naszego Partnera – firmy budowlanej – poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Inżynier budowy

Miejsce pracy: Świebodzice (Dolny Śląsk)

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie zadań zleconych przez kierownika budowy;
  • Kierowanie podwykonawcami oraz nadzór nad logistyką budowy aby wszystko odbywało się zgodnie z jakością, standardami bezpieczeństwa i założonym harmonogramem;
  • Współtworzenie harmonogramów prac;
  • Współpraca z inwestorami, inspektorem nadzoru budowlanego, projektantem oraz  działem handlowym (składanie zapotrzebowania na materiały);
  • Analiza dokumentacji budowlanej i raportowanie z postępów prac na budowie (protokoły zdawczo-odbiorcze, plany prac);
  • Koordynacja terenu budowy – wsparcie w rozwiązywaniu problemów technicznych,

OCZEKIWANIA:

  • 1 rok doświadczenia na stanowisku inżyniera budowy;
  • Wykształcenie wyższe inżynierskie (budownictwo lub kierunki blisko pokrewne);
  • Umiejętność odczytywania dokumentacji budowlanej;
  • Nastawienie na cel oraz dbanie o jakość wykonywanej pracy.

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w nowoczesnej firmie budowlanej;
  • Realizację ciekawych i zaawansowanych technicznie kontraktów i zdobycie cennego doświadczenia zawodowego,
  • Konkurencyjne wynagrodzenie i jasny system premiowy;
  • Pakiet relokacyjny (zakwaterowanie);
  • Benefity pracownicze (ubezpieczenie grupowe, karta MultiSport).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6870