Inżynier elektronik

Dla naszego partnera – startup’u rozwijającego innowacyjny produkt, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inżynier Elektronik

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie, uruchamianie i rozwijanie modułów elektronicznych – PCB i schematy elektryczne;
  • Dobór komponentów spełniających określone warunki – termiczne, elektryczne itp.;
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej – 3D, 2D, instrukcji;
  • Dostosowanie produktu do wymogów klienta;
  • Ścisła współpraca z działami prototypu i produkcji.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera elektronika (lub pokrewnym);
  • Wykształcenie wyższe techniczne z obszaru elektroniki (lub pokrewnym);
  • Znajomość zagadnień związanych z elektroniką cyfrową i analogową;
  • Znajomość języków programowania Python lub/i C++;
  • Umiejętność pracy z elektroniczną dokumentacją techniczną;
  • Znajomość oprogramowania Altium Designer (lub pokrewnego);
  • Znajomość narzędzi do symulacji układów elektronicznych;
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją techniczną.

KLIENT OFERUJE:

  • Wynagrodzenie: 7000-8000 zł brutto (na UoP);
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Pracę przy innowacyjnym projekcie umożliwiającym rozwój zawodowy;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym, doświadczonym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6990