Inżynier procesu

Tigura dla swojego Partnera – firmy oferującej innowacyjne rozwiązania technologiczne – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie, wdrażanie i rozwijanie procesów produkcyjnych;
  • Nadzór nad procesem produkcji – realizacja planów i celów produkcyjnych
  • Koordynowanie procesu produkcji pod kątem zgodności z zasadami technologicznymi i jakością;
  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją procesową, przygotowanie raportów i wyciąganie na ich podstawie wniosków;
  • Analiza niezgodności, podejmowanie działań korygujących i zapobiegawczych;
  • Przestrzeganie zasad i wymogów BHP;
  • Wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań;
  • Doradztwo techniczne i technologiczne klientom;
  • Ścisła współpraca z Działem Handlowym i Zakupowym.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku inżyniera procesu w firmie produkcyjnej;
  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii chemicznej, procesowej lub technologii chemicznej;
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z przemysłem chemicznym;
  • Wychodzenie z własną inicjatywą, pomysłowość, innowacyjność;
  • Dobra znajomość dokumentacji technicznej.

  • Wsparcie w relokacji dla kandydatów spoza województwa zachodniopomorskiego;
  • Pracę nad innowacyjnym, niszowym projektem wspierającym działania ekologiczne;
  • Możliwość szybkiego awansu;
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach i podnoszenia swoich kwalifikacji zawodowych;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i pewna stabilność zawodowa;
  • Wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia, wykształcenia
  • i umiejętności;
  • Dodatkowe benefity: ubezpieczenie grupowe i pakiet medyczny;
  • Pracę w firmie o dobrych opiniach na rynku z dużym ukierunkowaniem na potrzeby swoich pracowników i przyjazną atmosferą;
  • Wsparcie ze strony przełożonych i możliwość „dogadania się” w wielu tematach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6957