Inżynier procesu

Dla naszego partnera – firmy produkcyjnej z branży metalowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

INŻYNIER PROCESU

Miejsce pracy: okolice Żagania

OPIS STANOWISKA:

  • Projektowanie technologii wykonania nowych produktów;
  • Wdrażanie usprawnień procesu produkcji;
  • Wprowadzanie, aktualizowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną, konstrukcyjną i produkcyjną.

OCZEKIWANIA:

  • 2-3 lata doświadczenia na stanowisku inżyniera procesu;
  • Wykształcenie wyższe techniczne – mile widziane: mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji;
  • Znajomość branży metalowej;
  • Znajomość programu Autocad lub Solidoworks;
  • Umiejętność pracy z dokumentacją procesową i rysunkiem technicznym;
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego lub angielskiego.

KLIENT OFERUJE:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie + jasny system motywacyjny;
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w stabilnej, międzynarodowej firmie;
  • Możliwość zwrotu kosztów dojazdów do pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7593