IT Project Manager

Dla naszego partnera – firmy rozwijającej własną platformę z obszaru „twardego” HR dla kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 8000-13000 zł brutto

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie BackLogiem produktu opartego na architekturze SaaS;
  • Tworzenie specyfikacji wymagań od strony użytkowej, user stories oraz logiki biznesowej;
  • Wsparcie i czynny udział w tworzeniu strategii rozwoju software’u oraz planowanie harmonogramu, schematu działań;
  • Analiza założeń i wdrażanie rozwiązań udoskonalających;
  • Zarządzanie wymaganiami otrzymanymi od klientów oraz innych działów (sprzedaż, marketing);
  • Testy akceptacyjne, ostateczna weryfikacja produktu;
  • Nadzorowanie pracy zespołu.

 OCZEKIWANIA:

  • Min. 3-letnie doświadczenie jako IT Project Manager w Start’upie lub niewielkiej firmie z obszaru IT;
  • Doświadczenie w pracy z metodyką SCRUM i innymi zwinnymi metodykami;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, elastyczność i asertywność;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne oraz kultura osobista;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2/B2+).

 KLIENT OFERUJE:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Elastyczny czas pracy i możliwość systemu Home-office kilka dni w miesiącu;
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole, imprezy, wyjścia i wyjazdy integracyjne;
  • Realny wpływ na strategię rozwoju organizacji;
  • Budżet przeznaczony na szkolenia oraz konferencje podnoszące kwalifikacje zawodowe;
  • Pracę w ustabilizowanym Start’upie i współpracę z największymi firmami z obszaru Retail, Healthcare i innych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku Aplikuj.

6791