IT Reporting Analyst

Dla naszego Partnera – firmy o globalnym zasięgu – poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław (centrum)

OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie w ustalonych terminach raportów zgodnych z wymaganiami klientów wewnętrznych związanych z obszarami IT, w tym: analizy, interpretacje wyników z uwzględnieniem trendów;
  • Koordynacja i rozwój bieżących procesów raportowania proponowanie zmian i wprowadzanie nowych metod raportowania w celu poprawy wydajności i jakości;
  • Monitorowanie i kontrola danych pod kątem niespójności, nieścisłości i błędów oraz rozwijanie procesów mających na celu ich identyfikację i likwidację;
  • Ścisła współpraca z działami w firmie w celu identyfikacji problemów i proponowania rozwiązań;
  • Zapewnienie codziennego wsparcia dla menadżerów;
  • Przygotowanie i prezentacja danych za pomocą prezentacji;
  • Budowanie relacji z kluczowymi klientami.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie w pracy związanej z analizą danych i/lub raportowaniem;
  • Znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Język angielski na poziomie bardzo dobrym (codzienna komunikacja z zagranicznym klientem);
  • Znajomość takich narzędzi jak: Power BI, SQL Serwer, MS Office;
  • Wysoka kultura osobista, komunikatywność i otwartość;
  • Umiejętność organizowania pracy własnej, dbałość o szczegóły;
  • Analityczne i logiczne myślenie.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języków VBA oraz SQL.

KLIENT OFERUJE:

  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i jasny system premiowy;
  • Pracę w znanej firmie o globalnym zasięgu w pomocnym, międzynarodowym zespole i luźnej atmosferze (bez dress code);
  • Nowoczesne biuro w centrum Wrocławia,
  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość pracy z domu,
  • Karta Multisport, pakiet medyczny (w tym dentystyczny) oraz ubezpieczenie na życie;
  • Inne benefity m.in. dzień wolny w Twoje urodziny, dodatek do lunchu, świeże owoce itp.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6743