Java Backend Developer

Dla naszego partnera – firmy IT tworzącej rozwiązania dla sektora finansowego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JAVA BACKEND DEVELOPER REMOTE

Miejsce pracy: Wrocław lub 100% zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Praca nad rozbudowanym, własnym produktem z obszaru Big Data, rozwijanego na potrzeby sektora finansowego
  • Współtworzenie architektury rozwijanego systemu oraz dbanie o wysoką jakość kodu
  • Projektowanie i implementacja nowych funkcjonalności systemu, które będą podtrzymywać oraz zwiększać wydajność i niezawodność systemu
  • Praca z nowoczesnymi technologiami z obszaru Javy
  • Przeprowadzanie code review dla młodszych kolegów

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie komercyjne przy tworzeniu rozwiązań backendowych w technologiach (Java, mile wdziane Ruby);
  • Płynna znajomość języka angielskiego (min. poziom B2/C1);
  • Znajomość narzędzi wspierających działania backendowe (Spring, Hibernate, Maven, Ruby on Rails) oraz  systemu kontroli wersji Git;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z metodologiami Agile oraz Scrum, doświadczenie z AWS, umiejętność pracy z CI i CD, pipelines (preferowany Gitlab), doświadczenie z wdrożeniami Kubernetes, znajomość React

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe w zależności od posiadanego doświadczenia (mid: 15 000 – 18 000 zł brutto, senior: 22 000- 24 000 zł brutto)
  • Półroczne bonusy zależne od celów
  • Pracę w trybie home office
  • Nielimitowane dni urlopu wypoczynkowego
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła)
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • Rozszerzone przepisy dotyczące urlopu rodzicielskiego

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8016