Java Developer

Dla naszego partnera – dostawcy rozwiązań IT, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

JAVA DEVELOPER

Miejsce pracy: 100% zdalnie lub Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania dla dużej, międzynarodowej sieci sklepów E-Commerce z branży farmaceutycznej;
  • Uczestniczenie w rozwoju oprogramowania na każdym etapie jego tworzenia – od definicji wymagań i architektury, projektowania, rozwoju, integracji, konfiguracji, poprzez wdrożenie, obsługę i wsparcie.
  • Współpraca z zespołem pracującym w metodologii SCRUM;

OCZEKIWANIA:

  • Minimum 4-5 letnie doświadczenie w programowaniu Java (Spring / Hibernate);
  • Mile widziana znajmość Node.JS;
  • Dobra znajomość MongoDB oraz PostgreSQL;
  • Dobra znajomość Docker;
  • Znajomość JIRA oraz doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym bezproblemową komunikację;
  • Mile widziana znajomość Google Cloud Platform;
  • Mile widziana znajomość ReactJS;

  • Ciekawy i rozwijający projekt z nowoczesnym stackiem technologicznym;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale 70 – 150 zł / h w zależności od umiejętności i doświadczenia;
  • Możliwa praca w 100% zdalna;
  • Realny wpływ na wszystkie aspekty rozwoju produktu (od momentu tworzenia koncepcji aż po wdrożenie gotowych rozwiązań);
  • Stabilne i wspierające środowisko pracy.

7798