Java Developer

Dla naszego partnera amerykańskiej firmy z segmentu bankowości inwestycyjnej, budującej swój oddział w Warszawie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Rozwój, optymalizacja i automatyzacja platformy transakcyjnej
  • Tworzenie rozwiązań do przetwarzania danych na dużą skalę w czasie rzeczywistym, wykorzystywanych na co dzień w systemach transakcyjnych oraz do analizy działalności firmy
  • Ulepszanie systemów, które monitorują działalność firmy w czasie rzeczywistym
  • Praca w międzynarodowym środowisku (zespół w Stanach Zjednoczonych liczy około 200 osób, budowany zespół w Warszawie ma liczyć początkowo ok. 10 osób)

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Solidna wiedza i doświadczenie w programowaniu w Java
  • Doświadczenie w pracy z UNIX i skryptami (Python, Shell itp.), oraz doświadczenie z systemem kontroli wersji (np. Git)
  • Doświadczenie w pracy w środowisku Linux
  • Znajomość danych binarnych, wielowątkowych oraz rozproszonych systemów oprogramowania
  • Bardzo dobra znajomość konceptów algorytmiki oraz struktur danych
  • Bardzo dobra lub płynna znajomość języka angielskiego

KLIENT OFERUJE:

  • Współpracę w oparciu o UoP lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od posiadanych umiejętności, widełki: 20 000 zł – 35 000 zł. Dodatkowo przewidziana jest roczna premia.
  • Atrakcyjne benefity
  • Pracę w zespole najlepszych specjalistów
  • Pracę w nowoczesnym biurze w Warszawie, w przyjaznej, partnerskiej atmosferze w firmie o płaskiej strukturze, bez korporacyjnej hierarchii.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7940