Java Developer

Dla naszego partnera – zielonogórskiej firmy, dostarczającej nowoczesne rozwiązania IT dla branży logistycznej, e-commerce i farmaceutycznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko

Miejsce pracy: Zielona Góra lub zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania dla branży logistycznej i e-commerce;
  • Uczestniczenie w rozwoju oprogramowania na każdym etapie jego tworzenia – od definicji wymagań i architektury, projektowania, rozwoju, integracji, konfiguracji, poprzez wdrożenie, obsługę i wsparcie.

OCZEKIWANIA:

  • Dobra znajomość języka Java8 oraz powiązanych frameworków/bibliotek Spring, SpringBoot, Hibernate, Mockito;
  • Znajomość wspomagających technologii, takich jak: Maven, Rest, Git;
  • Posługiwanie się językiem angielskim w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

  • Ciekawy i rozwijający projekt z nowoczesnym stackiem technologicznym;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie do 21 000 zł brutto na UoP lub do 22 000 zł netto na B2B;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Możliwa pracy zdalnej;
  • Realny wpływ na wszystkie aspekty rozwoju produktu (od momentu tworzenia koncepcji aż po wdrożenie gotowych rozwiązań);
  • Stabilne i wspierające środowisko pracy;
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Elastyczne godziny pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

8078