Key Account Manager

Dla naszego partnera, firmy technologicznej zajmującej się m.in sztuczną inteligencją, systemami wizyjnymi oraz automatyką przemysłową, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

OPIS STANOWISKA:

  • Ścisła współpraca z kolegami z zespołu sprzedaży
  • Docieranie do nowych inwestorów, integratorów systemów, konsultantów, architektów i inżynierów w całym regionie (województwo wielkopolskie)
  • Promowanie produktów i rozwiązań firmy u docelowego inwestora, integratora systemów i innych partnerów.
  • Aktywne wspieranie wydarzeń marketingowych i uczestniczyctwo w wystawach związanych z produktami i rozwiązaniami firmy.
  • Przygotowywanie raportów na potrzeby kierownictwa.

OCZEKIWANIA:

  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze security (wideodomofony, kamery itp.) w Polsce;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Zorientowanie na Klienta i jego potrzeby;
  • Komunikatywność i umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności zarządzania pracownikami;
  • Gotowość do wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kat B.

KLIENT OFERUJE:

  • Współpracę w oparciu o UoP;
  • Wynagrodzenie podstawowe, w zależności od posiadanych umiejętności 10 000 – 14 000 zł brutto
  • Premię miesięczną w wysokości 30% wynagrodzenia
  • Prywatna opiekę medyczną;

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok

8015