Key Account Manager (Branża TSL)

Dla naszego klienta, firmy z branży transportowej, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Lokalizacja: Żary

OPIS STANOWISKA:

·        Obsługa kontraktów, utrzymywanie i rozwijanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami firmy;

·        Wsparcie Managera Sprzedaży w pozyskiwaniu nowych Klientów – przedstawianie firmy i oferty;

·        Wsparcie w negocjacjach warunków współpracy oraz zapisów zawieranych umów;

·        Pozyskiwanie i analizowanie informacji dotyczących potencjalnych klientów, rynku oraz konkurencji;

·        Kształtowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

WYMAGANIA:

·       Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientami;

·        Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne szczególnie w komunikacji telefonicznej;

·        Mile widziane doświadczenie jako KAM, Spedytor, Specjalista ds. Sprzedaży, Specjalista ds. Exportu lub podobne,

FIRMA OFERUJE:

·        Stabilną pracę w firmie o ponad 10 letniej historii na rynku;

·        Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

·        Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowy system premiowy;

·        Dla osób spoza branży kompleksowy program szkoleń wewnętrznych oraz stałe wsparcie bardziej doświadczonych pracowników;

·        Przyjazną atmosferę pracy we wspierającym zespole

7743