Kierownik Budowy

Dla naszego partnera, firmy realizującej projekty budowlano-instalacyjne, szukamy osoby na stanowisko:

KIEROWNIK BUDOWY

Lokalizacje: Katowice, Kraków, Wrocław

Opis stanowiska:

  • Zarządzanie procesem realizacji projektu budowlanego – projektowanie i wykonawstwo kompletnych instalacji przemysłowych, modernizacja w zakresie dostosowania do nowych potrzeb środowiskowych lub wymogów prawnych, automatyzacja procesów przemysłowych;
  • Planowanie optymalnej siły roboczej, materiałów i potrzeb między różnymi obszarami roboczymi;
  • Zapewnianie terminowości realizacji projektu pod kątem budżetu oraz wymagań jakościowych;
  • Negocjacje umów z podwykonawcami , kontakt z inwestorami, kontrolowanie realizacji postępów projektu;
  • Nadzorowanie oraz sporządzenie dokumentacji technicznej;
  • Raportowanie dyrektorowi technicznemu oraz bieżąca współpraca z zespołami.

Oczekiwania:

  • Ok. 5-letnie doświadczanie w prowadzeniu projektów budowlanych lub instalacyjnych;
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe;
  • Uprawnienia budowlane lub instalacyjne – wymóg konieczny;
  • Znajomość polskiego rynku budowlanego;
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Realizowanie innowacyjnych projektów z branży instalacyjno-budowlanej (tylko rynek polski);
  • Stabilną, długofalową współpracę w oparciu o umowę o pracę lub B2B;
  • Zapewnione premie projektowe;
  • Benefity pozapłacowy: pakiet medyczny, laptop oraz samochód służbowy;
  • Współpracę ze świetnym zespołem inżynierów – prawdziwych pereł w swoim fachu.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6961