Kierownik ds. Partnerów Strategicznych & E-commerce

Dla naszego partnera – dużej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Żagań / Żary / zdalnie

OPIS STANOWISKA:

  • Nawiązywanie długofalowych relacji biznesowych, które zwiększą zasięg dotychczas prowadzonych działań;
  • Budowanie oraz zarządzanie zespołem, który będzie się nawzajem wspierać oraz zwiększać obroty firmy;
  • Wyszkolenie, zmotywowanie oraz zatrzymanie najlepszych talentów w miarę rozwoju firmy oraz rozwoju jej potrzeb;
  • Nadzór nad prawidłowym układem produktów na stronie sklepu internetowego oraz proponowanie lepszych rozwiązań w zakresie marchandisingu internetowego.

OCZEKIWANIA:

  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu strategii marketingu i marchandisingu w szeroko rozumianej branży e-commerce;
  • Udokumentowana umiejętność rozwijania i prowadzenia wielu złożonych partnerstw, które wywarły znaczący wpływ na funkcjonowanie przedsiębiorstwa;
  • Szeroko rozbudowana sieć kontaktów zawodowych;
  • Sprawdzona umiejętność zarządzania złożonymi projektami oraz budowania zespołów wysokiej wydajności;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym;
  • Silna osobowość oraz wysoki poziom kultury osobistej;
  • Umiejętność organizacji pracy.

  • Stabilne zatrudnienie oraz elastyczność co do formy współpracy (umowa o pracę lub B2B);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – firma spełni Twoje oczekiwania jeżeli udowodnisz, że jesteś dobrym i skutecznym kierownikiem;
  • Samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);
  • Liczne benefity: m. in. karta Multisport, ubezpieczenie, lunch w pracy, pakiet relokacyjny;
  • Niezależność – możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów, a także bezpośredni wpływ na kształt zespołu;
  • Możliwość pracy zdalnej (do 80% czasu pracy).

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku Aplikuj.

6691