Kierownik Produktu E-commerce

Dla naszego partnera – renomowanej firmy z branży e-commerce, poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa / Zielona Góra

OPIS STANOWISKA:

  • Zarządzanie pełnym cyklem życia produktu cyfrowego: zaczynając od idei poprzez zbiór wymagań, projektowanie, ustalanie priorytetów aż po integrację z wewnętrznymi rozwiązaniami firmy;
  • Tworzenie wizji oraz strategii budowy marki sklepu, żeby wyróżniał się on na rynku spośród innych produktów;
  • Budowanie oraz zarządzanie zespołem, który będzie się nawzajem wspierać oraz zwiększać obroty firmy;
  • Pomiar efektów i wpływów relacji partnerskich za pomocą pulpitów nawigacyjnych oraz informowanie zespołu o postępach;
  • Budowanie wizerunku firmy w tym nadzór nad prawidłowym układem produktów na stronie sklepu internetowego oraz proponowanie lepszych rozwiązań w zakresie sprzedaży internetowej.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe o zbliżonym profilu;
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie zaawansowanym (min. C1);
  • Doświadczenie przy współpracy z zespołami technicznymi w celu zdefiniowania, określenia zakresu i ustalenia priorytetów wymagań dotyczących produktu;
  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów dla dużych, wielofunkcyjnych zespołów marketingowo-sprzedażowych;
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz zdolność do negocjacji;

  • Stabilne zatrudnienie oraz elastyczność co do formy współpracy (umowa o pracę lub B2B);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – firma spełni Twoje oczekiwania jeżeli udowodnisz, że jesteś dobrym i skutecznym kierownikiem;
  • Niezależność – możliwość wdrażania i realizowania własnych pomysłów, a także bezpośredni wpływ na kształtowanie zespołu;
  • Darmowe kursy językowe (j. angielski oraz niemiecki)
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • 28 dni płatnego urlopu.

6844