Kierownik Robót Sanitarnych

Dla naszego Partnera – międzynarodowej firmy z branży technologiczno-budowlanej – poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

KIEROWNIK ROBÓT SANITARNYCH

Miejsce pracy: Wilno (Litwa)

OPIS STANOWISKA:

  • Prowadzenie projektu inwestycyjnego w zakresie robót instalacyjnych (sanitarnych) w tym prowadzenie całościowej dokumentacji budowy: protokoły, dokumentacja materiałowa, ewidencje zmian;
  • Koordynacja pracy podwykonawców, w tym weryfikacja zasadności roszczeń;
  • Opracowanie i kontrola procedur, w tym organizowanie i przeprowadzanie szkoleń
  • z obsługi i eksploatacji urządzeń,
  • Kontrola kosztów zmian skierowanych do Inwestora,
  • Ocena i kompletowanie rozliczeń przerobów.

OCZEKIWANIA:

  • 3 lata doświadczenia na stanowisku lidera bądź kierownika;
  • Uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń (w specjalności instalacyjnej);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
  • Umiejętność pracy w programie AUTOCAD oraz bardzo dobra znajomość MS Project i MS Office;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i dostosowywania się do zmian.

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie w projektach inwestycyjnych dla przemysłu farmaceutycznego.

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B;
  • Rozbudowany pakiet medyczny;
  • 30 dni urlopu dla każdego pracownika;
  • Jasny system premiowy,
  • Dodatkowe ubezpieczenie od nieszczęśliwych wypadków,
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego.

6867