Kierownik Wycen Pakietów Wierzytelności

Job Description

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta, firmy, która działa w branży zarządzania wierzytelnościami, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław lub możliwość pracy zdalnej

OBOWIĄZKI:

  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem analityków
  • Zarzadzanie procesem wycen pakietów wierzytelności masowych
  • Przygotowywanie rekomendacji oraz prowadzenie komitetów  inwestycyjnych.
  • Budowanie, optymalizacja oraz walidacja modeli statystycznych.
  • Budowanie i rozwój narzędzi prognostycznych
  • Koordynowanie procesu aktualizacji prognoz odzyskowych oraz kosztowych

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe: matematyka, statystyka, ekonometria lub pokrewne
  • Doświadczenie na stanowisku menadżerskim lub w samodzielnym prowadzeniu projektów analitycznych
  • Bardzo dobra znajomość relacyjnych baz danych (najlepiej środowiska PostgreSQL)
  • Min. komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość procesów z obszaru windykacji portfeli wierzytelności masowych

KLIENT OFERUJE:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Wynagrodzenie w zależności od posiadanych umiejętności 12 000 – 15 000 zł brutto przy UoP lub 13 000 – 16 000 zł netto przy B2B
  • Premię do 20% miesięcznego wynagrodzenia
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

8046