Ksiegowa/y

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowej firmy z branży produkcyjnej, poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Księgowej/go

Miejsce pracy: Żary / Żagań

OPIS STANOWISKA:

  • Księgowanie dokumentów i kontrola ich zgodności pod względem rachunkowym i formalnym;
  • Sporządzenie danych do deklaracji VAT oraz kontrolowanie rejestru VAT;
  • Czynny udział w procesie związanym z zamknięciem miesiąca.

OCZEKIWANIA:

  • Doświadczenie co najmniej dwuletnie na stanowisku księgowej/go w firmie produkcyjnej bądź usługowo-handlowej;
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości;
  • Znajomość MS Office (w szczególności Excel) oraz systemu SAP;
  • Samodzielność i umiejętność organizowania pracy własnej;
  • Systematyczność i dokładność.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka niemieckiego bądź angielskiego.

  • Jasna ścieżka rozwoju– możliwość awansu na głównego księgowego w ciągu 2-3 lat;
  • Kursy doszkalające z języka niemieckiego bądź angielskiego;
  • Szkolenia i kursy z zakresu księgowości (możliwość opłacenia studiów podyplomowych);
  • Pakiet medyczny;
  • Ubezpieczenie grupowe;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Przyjazną atmosferę pracy i możliwość zdobycia doświadczenia w dużej firmie z zagranicznym kapitałem.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.