Lekarz Dentysta

Dla naszego nowego Partnera, Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, szukamy osoby na stanowisko:

Lekarz DENTYSTA w gabinecie szkolnym

Lokalizacja: malownicze okolice Legnicy

obowiązki:

  • Podstawowa opieka dentystyczna pacjentów (przede wszystkim dzieci, w następnej kolejności – dorosłych);
  • Przestrzeganie procedur medycznych oraz prawa medycznego;

OCZEKIWANIA:

  • Lekarz dentysta po specjalizacji, najchętniej – Stomatologia dziecięca lub Stomatologia zachowawcza z endodoncją;
  • Dyspozycyjność i elastyczność;
  • Chęć niesienia pomocy innym.

typ współpracy i czas pracy:

  • Praca na etat w oparciu o umowę o pracę od 8 do 13 lub;
  • Praca w oparciu o kontrakt zgodnie z dostępnością lekarza;

wynagrodzenie:

  • UoP: 10640 PLN brutto (do negocjacji) wypłacane jak za pełen etat (pomimo pracy 5-godzinnej);
  • Kontrakt: 70 PLN/h na kontrakcie (do negocjacji).

dodatkowe benefity:

  • Nowe mieszkanie służbowe (po stronie najemcy jedynie opłata za media);
  • Opłacony nocleg dla lekarza dostępnego kilka dni w tygodniu;
  • Szkolenia i kursy opłacane w całości przez przychodnię (także dojazd na szkolenie).

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6966