Lekarz medycyny rodzinnej lub chorób wewnętrznych

Dla naszego nowego Partnera, Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej, szukamy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: malownicze okolice Legnicy

OBOWIĄZKI:

  • Podstawowa Opieka Zdrowotna Pacjentów w Przychodni;
  • Przestrzeganie procedur medycznych;
  • Wizyty domowe u Pacjentów około 5-7 wizyt w miesiącu (dodatkowo płatne).

MIEJSCE PRACY:

  • Przychodnia otwarta od poniedziałku do piątku świadcząca usługi medyczne POZ;
  • W przychodni zatrudnionych 6 stałych lekarzy + 5 lekarzy w trakcie specjalizacji;
  • Zarejestrowanych jest około 13000 pacjentów w całej przychodni;
  • Usługi tylko w ramach kontraktu z NFZ.

OCZEKIWANIA:

  • Lekarz po specjalizacji z Medycyny Rodzinnej lub Chorób Wewnętrznych;
  • Dyspozycyjność i elastyczność;
  • Chęć niesienia pomocy innym.

FORMA WSPÓŁPRACY I CZAS PRACY:

  • Praca na etat w oparciu o umowę o pracę od 8 do 13;

lub

  • Praca w oparciu o kontrakt zgodnie z dostępnością lekarza;

WYNAGRODZENIE:

  • UoP: 19760 zł brutto (do negocjacji) za 5 godzin pracy dziennie;
  • Kontrakt: 130 zł/h na kontrakcie (do negocjacji).

DODATKOWE BENEFITY:

  • Nowe mieszkanie służbowe (po stronie najemcy jedynie opłata za media);
  • Opłacony nocleg dla lekarza dostępnego kilka dni w tygodniu;
  • Szkolenia i kursy opłacane w całości przez przychodnię (także dojazd na szkolenie).

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6964