Linux SysAdmin / Junior DevOps

Dla naszego partnera – ustabilizowanego start-upu z branży gamblingowej, poszukujemy kandydata na stanowisko:

LINUX SYSADMIN / JUNIOR DEVOPS

Miejsce pracy: Szczecin

OPIS STANOWISKA:

  • Administrowanie, utrzymywanie oraz monitorowanie systemu operacyjnego Linux,
  • Tworzenie skryptów automatyzacji za pomocą Bash (Python),
  • Utrzymywanie ciągłości pracy systemów oraz aplikacji biznesowych – Instalacja/Konfiguracja,
  • Optymalizacja środowiska pracy developerów.

OCZEKIWANIA:

  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku Administratora systemów lub pokrewnych,
  • Dobra znajomość systemu operacyjnego Linux,
  • Podstawowa znajomość Bash/Python do pisania skryptów automatyzacji,
  • Podstawowa znajomość Docker, Git, Jenkins i baz danych SQL – jako dodatkowy atut.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (płatne urlopy i L4);
  • Przyjazną atmosferę i pracę w zgranym zespole;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
  • Możliwość pracy w zaawansowanych technologicznie projektach;
  • Nowoczesne biuro w centrum Szczecina;
  • Firmowe lunch’e oraz zniżki w pobliskiej restauracji;
  • Udział w interesujących i rozwijających projektach.

Zainteresowane osoby prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

6802