Linux SysAdmin / DevOps

Dla naszego partnera – firmy IT, tworzącej rozwiązania dla firm z branży sztucznej inteligencji oraz e-commerce poszukujemy kandydata na stanowisko:

LINUX SYSADMIN / DEVOPS

Miejsce pracy: Wrocław

OPIS STANOWISKA:

  • Administrowanie, utrzymywanie oraz monitorowanie systemu operacyjnego Linux;
  • Utrzymywanie ciągłości pracy systemów oraz aplikacji biznesowych – Instalacja/Konfiguracja;
  • Automatyzacja środowiska IT przy użyciu technologii Continous Integration;
  • Praca z narzędziami oprogramowania chmurowego (m. in. Amazon Web Services);
  • Administrowanie urządzeniami i sieciami;
  • Optymalizacja środowiska pracy developerów.

OCZEKIWANIA:

  • Min. 2-letnie doświadczenie w administrowaniu systemem Linux;
  • Dobra znajomość co najmniej jednego języka skryptowego (Bash / Python) oraz pisania skryptów;
  • Praktyczna znajomość zagadnień sieciowych;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację, korespondencję oraz prowadzenie dokumentacji w tym języku;
  • Doświadczenie w pracy w metodologii SCRUM;
  • Chęć rozwoju w technologiach programistycznych.

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość rozwiązań chmurowych AWS;
  • Znajomość narzędzi Jenkins oraz praktyki ciągłej integracji;
  • Doświadczenie w użytkowaniu narzędzi służących do wirtualizacji (np. Hyper-V)

  • Pracę nad ciekawymi projektami oraz dostęp do nowoczesnego stosu technologii;
  • Elastyczne godziny pracy i formy zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B);
  • Wysokiej klasy sprzęt (Mac Book Pro, dodatkowy monitor, ergonomiczne krzesła);
  • Fundusz szkoleniowy, przyznawany każdemu pracownikowi;
  • Pracę w nowoczesnym biurze w ścisłym centrum Wrocławia;
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport;
  • Firmowy parking, świeże soki, owoce, kawy i herbaty w biurze.

Osoby zainteresowany prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego.

6697