Magister Farmacji

Job Detail

Tigura Sp. z o.o. dla swojego partnera, znanej i cenionej sieci aptek, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn, województwo warmińsko-mazurskie

Obowiązki:

  • Praca za pierwszym stołem;
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;
  • Wykonywanie leków recepturowych.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe farmaceutyczne;
  • Doświadczenie w pracy jako Magister Farmacji;
  • Zamiłowanie i pasja do pracy Farmaceuty;
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;
  • Uczciwość i wysoka kultura osobista;

Klient oferuje:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się aptece;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy;
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe;
  • Możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego lub z dopłaty do dojazdów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV poprzez kliknięcie przycisku APLIKUJ.

8058