MAGISTER FARMACJI / KIEROWNIK APTEKI

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – rodzinnej sieci aptek, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Magister farmacji

Miejsce pracy: woj. lubuskie, zachodniopomorskie, pomorskie

Wynagrodzenie: 6000-7000 zł brutto (do negocjacji)

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Obowiązki:

●    Praca za pierwszym stołem;

●    Informowanie Pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków;

●    Wykonywanie leków recepturowych.

Oczekiwania:

●    Wykształcenie wyższe farmaceutyczne;

●    Zamiłowanie i pasja do pracy Farmaceuty;

●    Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki;

●    Uczciwość i wysoka kultura osobista.

Klient oferuje:

●     Pracę w dynamicznie rozwijającej się aptece;

●     Atrakcyjne wynagrodzenie + przejrzysty system premiowy;

●     Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;

●     Pracę w sieci, która stawia dobro Pacjenta na pierwszym miejscu;

●    Możliwość udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe (możliwość uzyskania punktów edukacyjnych – twardych i miękkich);

●    Dodatkowe benefity np. karta Multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie, dofinansowanie do wypoczynku oraz wiele innych;

●    Możliwość skorzystania z pakietu relokacyjnego lub z dopłaty do dojazdów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

6794