Manager Zespołu Projektowego

Tigura dla swojego Partnera – wiodącej firmy dostarczającej innowacyjne rozwiązania z zakresu fotowoltaiki   – poszukuje Kandydata/ki na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

OPIS STANOWISKA:

  • Wykonywanie projektów instalacji PV (gruntowych i dachowych) o mocy do 1 MWp;
  • Wykonywanie projektów elektrycznych (m.in. budowy i modernizacji stacji transformatorowych, układy zabezpieczeń, sieci niskiego i średniego napięcia);
  • Przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej niezbędnej przy procesowaniu projektów (m.in. pozyskiwania Warunków Przyłączenia, uzgadniania projektów z OSD, dokumentacja związana z uzyskaniem PnB);
  • Wsparcie w procesie uzyskania i realizacji warunków przyłączeniowych dla instalacji PV do 1 MWp;
  • Udział w konsultacjach technicznych na etapie realizacji inwestycji;
  • Koordynacja realizacji kluczowych projektów zleconych przez Zarząd;
  • Uczestnictwo w rozmowach z Inwestorami i potencjalnymi Inwestorami, jako wsparcie techniczne Zarządu;
  • Zarządzanie i koordynowanie pracy młodszych projektantów oraz bieżące szkolenie młodszych projektantów i wskazanych przez Zarząd pracowników firmy;
  • Wsparcie projektowe ekip instalatorskich w trakcie wykonywania robót oraz udzielanie wsparcia technicznego młodszym projektantom instalacji oraz koordynatorom projektów i innym osobom wskazanym przez Zarząd.

OCZEKIWANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne: elektrotechnika lub automatyka;
  • Uprawnienia do projektowania bez ograniczeń w specjalności instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych (w przypadku braku pełnych uprawnień zdobycie ich w ciągu 1 roku);
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu stacji elektroenergetycznych SN/NN;
  • Mile widziane doświadczenie w projektowaniu obiektów liniowych NN oraz SN;
  • Mile widziany certyfikat Prince 2 / PMA / IPMA / ukończenie studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne;
  • Znajomość AutoCAD lub oprogramowania pokrewnego, MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę B2B (preferowane);
  • Pełną wyzwań pracę nad ambitnymi projektami, z najnowocześniejszą technologią dla jednego z liderów rynku;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia do pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie za pomocą formularza aplikacyjnego obok.

7704